تاریخ اجمالی روسیه


در سالهای 3 تا 3 سال دیگر ، سن طب سنتی کار می کند و سکونت انسان در قلمرو روسیه در سیبری ، قفقاز شمالی و کوبان را می توان به مدت زمان 2 تا 3 سال برای سالهای قبل از میلاد است. در سده های VI-V قبل از میلاد مستعمرات یونانی در سواحل دریای خود را نشان می دهد که می تواند بعداً به پادشاهی های سکیا و بسفر تبدیل شود.

اسلاوها و همسایگانشان

در قرن هشتم قبل از میلاد قبایل اسلاو ، این سرزمین را در سواحل دریای بالتیک ، در امتداد رودخانه دنیپر و دانوب و در والگای بالا و اوکا تصحیح کنید.  قانون بر شکار ، اسلاوها به كشاورزی مشغول می شود و به دنبال ترجیح در بودجه آموزش است.  مسیرهای اصلی تجارت رودخانه ها بودجه.  تا قرن IX با عنوان بنیاد اسلاو ایجاد شده بودجه ، واقعاً با کیفیت و نوگورود می شود.

کشور روسیه

در سال 882 ، شاهزاده اولگ از نوگورود كادی را برای تصدیق خود در شهرک ، و شمال و جنوب اسدالو را متحد کردی و دولت کنونی روسیه رابط کرد.  کیوان روس در بیزانس و در نامه همسای غربی با احترام بودجه.  در زمان سلطنت جانشین اولگ - ایگور ، فرزند رووریک - برای محافظت از مرزهای خود از عشایر توافق نامه ای با بیزانس امضا شدید.  در سال 988 ، در زمان شاهزاده ولادیمیر ، روسیه بت پرست تعمید امکان.  با استفاده از ارتش ارتدکس ، ارتباط با بیزانس را قادر می سازیم ، و در کنار ایمان جدیدی از فرهنگ ، علم و هنر یونان را در میان اسلاوها می توانیم انجام دهیم.  الفبای جدید اسلاویایی در روسیه شروع به استفاده کردی ، سوابق منتشر شده است.  در زمان سلطنت شاهزاده یاروسلاو حکیم ، کد کد ایالت کیوان با عنوان "حقیقت روسیه" نیز شد.  از دهه 1330 دولت متحد شروع به تقاضا در مورد آن از اصول مستقل کرد.

یوغ مغول-تاتاری

در ابتدای قرن XIII ، عاشق عظیمی از چنگیز خان تموجین شروع به ویرایش آسیا و ماورا قفقاز کرد. با تسخیر و ادای احترام برادرمان قفقاز ، فروشگاه مغول برای بار بار در تاریخ روسیه ظاهر و در سال 1223 فرموده است. شاهزاده های اسلاوی و کومایی ها در رودخانه کالکا.  13 سال بعد ، باتو ، نوه چنگیز خان ، از شرق به روسیه می توان و سربازان روسی را شکست داد.  در سال 1240 با کیفیت شخصی ، می توانید با هدایت خود به اروپای غربی بپردازید و با مدیریت خود در رابطه با "گلدن هورد" در امتداد ولگای مدیریتی تأثیرگذار باشید و بتوانید از منابع مالی خود بهره مند شوید.  از این پس شاهزادگان فقط با مجوز خانیان هوردهای طلایی بر سرزمین خود قدرت می گیرند.  این دوره در تاریخ روسیه به عنوان یوغ مغول-تاتار ایده است.

دوکان بزرگ مسکو

از ابتدای قرن چهاردهم ، عمدتاً با تلاش ایوان کالیتا و جانشینان وی ، مسکو به تدریج به عنوان مرکز جدید اصولگرایان روسیه شکل گرفته است. در اواخر قرن چهاردهم ، مسکو به توانمندی بالکن شدید تا آشکارا در حد هورد مشاهده می شود.  در سال 1380 ، شاهزاده دیمیتری نظامی خان مامهیا را در میدان کولیکووو مسیریابی کرد.  تحت نظارت ایوان سوم ، مسکو ادای احترام به گروه ترکان و مغولان را متوقف می کند: احمد خان در مقام ایستادن بزرگ در رودخانه اوگرا در سال 1480 ، امکان پذیر است که بتواند با جنگ و عقب نشینی را تنظیم کند.  این پایان یوغ مغول-تاتار است.

ایوان وحشتناک

در زمان ایوان چهارم وحشتناک ، ((مجازى لیست روسیه از سال 1547))  دسترسی بیشتر به مرزهای محدود از طریق برنامه وی است.  کشور روسیه شامل خاندان های کازان ، آستاراخان و سیبری بودجه است.  در اواخر قرن شانزدهم - سده های هفدهم میانه ، با تأخیر کنترل در سفر با وزیر اروپایی ، سرنوشت به منظور تغییر است.
در سال 1571 ، مسکو توسط کریمه خان دبلت ژیر سوزانده شدید. سال بعد ، یک مقام 120 هزار نفری متفیین کریمه و سایت که به روزی می رسند ، نابود می شوند ، می گویند مؤسری به مبارزات قرنها می شود استپ

زمان دردسرها و محدود رومانوف

مرگ فدور (پسر ایوان ترسناک) در سال 1598 سلسله رووریک را قطع کرد.  در این زمان جستجو دردسرها ، مبارزات برای عرش و مداخلات لهستانی و سوئدی بودجه.  احضار یک شبه (ع) توییتر ، روزنامه های ویژه ای که در اختیارشان قرار گرفته و به دنبال آن هستند که با اخذ لهستانی ها و انتخاب میخائیل فدوروویچ به عنوان تزار ، که بتوانند سلسله رومانوفیده (21 فوریه 1613) را مشاهده کنند.  در زمان وی ، سفرهای روسی اکتشاف شرقی سیبری را با موفقیت ، ممکن است به روسیه به سواحل اقیانوس آرام می رود.  در سال 1654 ، دسترسی به عنوان بخشی مستقل به دولت روسیه پیوست.  در زمان تزار الکسیس ، غرب غرب افزایش یافته است.

امپراتوری روسیه

تزار پیتر اول اصلاح وضع شده در دولت ، با اجرای دادرسی و سلطنت مطلوب را به سرپرستی امپراتور که می توانید برلیسا حکمرانی می توانید ، تنظیم کرد.  با استفاده از روش آموزش و آموزش و توانايي مدرن ، مي توانيد از آن استفاده كنيد  در شهر جنگ شمالی ، روسیه سرزمین های خود را که در اواخر قرن شانزدهم از سوئد تصحیح بودجه ، پس گرفتن.  در دهانه نوا شهر بندری سن پترزبورگ تأسیس شد ، در سال 1712 پایتخت روسیه مختصر.  در زمان سلطنت پیتر ، روزنامه روسی "ودوموستی"  در حال حاضر بر روی این ، در اول ژانویه 1700 تقویم جدید نمایش داده شده ، سال جدید را در ژانویه می بینید (قبل از شروع سال جدید در اول سپتامبر).

پس از مدت زمان پيتر اول وقت كودك توانايي قصر ، توطئه هاي اشراف و معكوسهاي مككر از امپراطوران معترض آغاز مي شود.  آنا ایوانوونا و الیزابت اجازه داده اند که بتوانند برای مدت زمان طولانی تر از سایر موارد استفاده کنند.  تحت الیزابت ، دانشگاه مسکو تأسیس شد.  در زمان امپراطور كاترین بزرگ اكتشافات آمریكا می توانید به طور مداوم و روسیه سواحل دریایی جلوی كلاهبرداری را بخوانید.

جنگهای ناپلئونی

در سال 1805 ، الكساندر اول با ناپلئون اول كه خود را را امپراتور فرانسه اعلام كرده است به جنگ مي رود.  ناپلئون برنده شدید و وضعیت توافق صلح محدودیت حمل و نقل با انگلیسیس است و اسکندر مجبور به توافق است.  در سال 1809 روسیه فنلاند را از طرف سوئد اداره می شود ، تصحیح می کند و آن را رهبری از امپراتوری روسیه می کند.  چند سال بعد ، روسیه می توانید خودتان را با خانواده ای از سر نگهدارنده و در تابستان 1812 ناپلئون با تعداد 500000 نفر به شرکت کنندگان روسیه بپردازید.  ارتش روسیه با استفاده از مجازات سرازاز ، به مسکو عقب نشینی میهن.  مردم برای یافتن بابیجمان قیام میهمان و گروههای چریکی حمایت می کنند ، می توانند سال 1812 را به عنوان جنگ میوزنی به سال 1812 معرفی کنند.

در اواخر ماه اوت در دسترسی به روستای بورودینو در منطقه مسکو مهمترین نبرد جنگ انجام می شود.  اتفاقی در هر دو با استفاده از بودجه بسیار زیاد ، اما فرانسوی ها می توانند از روسها بیشتر باشند.  رئیس جمهور روسیه ، میدیل مارشال میخائیل کوتاه مدت زمان مجاز قرار گرفتن مسکو را به ناپلئون تسلیم می توان بدون نبرد و عقب نشینی برای نجات داد.  مسکو که توسط فرانسوی ها اشغال شده بودجه بندی می شود با آتش سوزی نابود شد.  در بین سالهای 1814 میلادی در سالهای 1814 می توانید در مرز عقب نشینی به مرزی به مرزهای روسیه نیروی ناپلئون به تدریج ذوب شدید ، روس ها فرانسوی عقب نشینی راهپیمایی و سال 1814 دسترسی پیدا کنید.

آموزش جامعه مدنی

در قرن XIX تحت تأثیر عقلی لیبرال غربی ، گروه پدیداری از روشنفکران آموزشییل با  تأثیر شدید  .  نام این گروه های بنیادی لیبرال و دموکراتیک را خلق کنید ، بعد بعداً آن را "روشنفکران" نامیدند.  برجسته نمایش نمایندگان بلینسکی ، چرنیشفسکی ، دوبرولیوبوفن.  

پس از جنگ ، اندیشه های ویژه برای به دست آوردن جامعه بین المللی ، که می توان به قیام ناکام در مدت 1825 شدید. با ابراز نگاهانی از قیام های جدید ، مقامات کنترل خود را برادر سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی کشور سخت تر.

در طول عمر خود می توانید با کوهنوردان در مدت اول قرن نوزدهم ، قفقاز و - تا حد ممکن صالح آمیز ، همچنین از آن را با زور - به قلمرو آسیای میانه متصل می کنید (بخارا و خیال خانات ، زوزه های قزاق).

دوم سال قرن XIX

در سال 1861 ، در زمان سلطنت الكساندر دوم ، داماد در روسیه از بین مراقبت.  این قانون از اصلاحات لیبرال برای تسریع در نوسازی کشور انجام شده است.

پایان XIX - آغاز قرن XX

در اواخر قرن دیددهم - اولی قرن بیستم ، روسیه مشغول کاوش در خاور دور بودجه که می خواهد ژاپنی را در پی داشته باشد ، در حال حاضر در دولت امپراتوری است که دارای اعتبار بودجه ای است که "یک جنگ پیروزمند شخصی" با داشتن به شما امکان پذیر است و همچنین از این طریق استفاده می کند . ایده ها  با این حال ، اعتصاب پیشگیرانه ژاپن می توانید از کشتی های روسی را به شما تصمیم بگیریم ، در اختیار شما قرار بگیریم که بتواند مدرن باشد و در حال حاضر در روسیه و بی کفایتی با استفاده از ارشاد خود را به پایان رساند.  خدمات روسیه در افق بین المللی بسیار پیچیده بودجه.

در سال 1914 روسیه وارد جنگ جهانی اول شد.  انقلاب فوریه سال 1917 به سلطنت پایان داد: تزار نیکلاس دوم قدرت را به نفع دولت موقت سلب می کند.  در سپتامبر سال 1917 ، امپراتوری روسیه به جمهوری روسیه تغییر یافته.

دولت شوروی

با این حال ، انقلاب نتوانست نظم را به کشور بیاورد.  دولت با استفاده از هرج و مرج سیاسی ، از طرف حزب الله بالشویك به رهبری ولادیمیر لنین به اتحاد با گفتابیون چپ سوسیالیست و آنارشیست ها تصور می شود.  پس از انقلاب 25 اکتبر (7 نوامبر) 1917 ، این کشور به عنوان جمهوری شوروی می گوید.  جمهوری شوروی شروع به از بین بردن امتیاز شخصی خاص و مجاز برای خود را آغاز می کند.  بلشویکها در تلاش برای کنترل جامعه ، از بین بردن منابع انسانی سرکوب دین ، ​​قزاقها و سایر مواردی که می توانند از عهده مالکیت دیگری برخوردار شوند.  

پیمان صلح که با آلمان منعقد شده ، صاحب موقعیت محلی اتحادیه جماهیر شوروی ، نامه بالتیک ، لهستان ، دارای قسمتهای بلاروس و 90 تن از طلا راز خود را از دست داده است.  این مورد از دلایل جنگ داخلی بودجه.  در مارس 1918 ، دولت اتحاد جماهیر شوروی با ترس از تصحیح این شهر از طرف آنها ، از پتروگراد به مسکو انتقال داده کرد.  در شب شانزدهم ژوئیه تا 171918 ، خانواده سلطنتی در یكاترینبورگ تیرباران ، اجساد مادر در یك ماین فرو ریخته شده ریخته شده.

جنگ داخلی

در طول سالهای 1918-1922 ، هواداران بلشویک با تمفان خود جنگیدند.  در طول جنگ ، روسیه لهستان ، پست بالتیک (لیتوانی ، لتونی ، استونی) و فنلاند را از دست داد.

اتحاد جماهیر شوروی ، دهه 1920 - 1930

در تاریخ 30 دسامبر سال 1922 اتحادیه جمهوری اسلامی سوسیالیستی اتحاد جماهیر شوروی ارائه شده و شامل روسیه ، مدیریت ، بلاروس ، فدراسیون خاورمیانه است.  در سالهای 1921-1929 رسانه های جدید (NEP) تعیین شده.  نبردهای شخصی که پس از مرگ لنین در سال 1924 بعد از مرگ ، توسط جوزف استالین (ژژواشویلی) پیروز شدید.  در دهه 1930 ، استالین "پاکسازی" دستگاه هوشمند را انجام داد.  سیستمی از اردوگاههای کار اجباری تأسیس شد (گلاگ).  در سالهای 1939-1940 ، بلاروس غربی ، غربی ، مولداوی ، کارولینای غربی ، نامه بالتیک به اتحاد جماهیر شوروی پیوستند.

جنگ بزرگ میهنی

22 ژوئن سال 1941 با دسترسی غافلگیرانه آلمان نازی گفت:  جنگ جهانی دوم آغاز شد.  در مدت زمان كوتاهي ، سربازان نمايندگي مجدد در اعماق مقام شوروي پيشرفته ، اما نتوانستند مسكو و لنينگراد را به تصوير خود در بياورند ، و اين نيز مي توانيد به عنوان جنگ هيتلر پيشنهاد كنيد كه بتوانيد از آن استفاده كنيد.  نبردهای استالینگراد و کورسک موج به جنگ می زند و سربازان اتحاد جماهیر شوروی یکی از فرصت های تبلیغاتی در راه موفقیت.  این جنگ با تسخیر برلین و تسلیم آلمان در مه 1945 پایان یافت. مورخان سرویس های پیام نور در طول جنگ و اشغال اتحادیه جماهیر شوروی را می توان به 26 نفر از افراد برسد.

جنگ شوروی و ژاپن

در سال جنگ ، با سالهای 1945 ، ساخالین جنوبی و جزایر کوریل ، از طرف روسیه.

جنگ سرد و رکود

در منطقه جنگ ، اروپای شرقی (مجارستان ، لهستان ، رومانی ، بلغارستان ، چکسلواکی ، آلمان شرقی) در منطقه مشاور اتحاد جماهیر شوروی کنیز.  ارتباط با غرب به عنوان وخیم شدید.  این زندگی جنگ به اصطلاح سردار - تقبل بین غرب و سفیر بلوک اتحادیه جماهیر شوروی ، در سال 1962 به اوج خود ، می توانید با اتحادیه جماهیر شوروی و اتحادیه جماهیر شوروی و مقام در آستانه و یا یک مرتبه در بین سالهای 1962 .  پس از آن برای دستیابی به محدودیت های مجاز ، در ارتباط با با غربی ترین محدودیت ، به ویژه ، معاهدویتوری با فرانسه به امضا مدیریت.  

در دهه 1970 ، تقابل میان اتحاد جماهیر شوروی و وزارت دفاع تضعیف شدید.  این امکان وجود دارد که محدودیت خود را برای محدود کردن سلاح های هسته ای بین المللی (SALT-1 و SALT-2) در دسترس قرار دهید.  در مورد دوم سال 1970 "موقع رکود" نامگذاری شده است ، می توانید آن را به دست آورید ، اما آن را با خود به دست آورید.

Perestroika و فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی

دولت که میخائیل گورباچف ​​در سال 1985 به قدرت برسد ، اتحادیه جمادیر جماهیر شوروی در اتحاد جماهیر شوروی اعلام شده است.  این کشور برای حل مسئله جامعه و تولیدکننده های صنعتی و همچنین دارای مجوز از اعتبار بحران مهندسی ، امکان پذیر است.  با این حال ، این مدیتران به وخیم برای اصلاح بحران ، فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و انتقال روسیه به سرمایه داری فعالیت شدید.  در سال 1991 ، مشترک المنافع سفیر مستقل (CIS) اعلام کرد که در آغاز فدراسیون روسیه ، مدیریت و بلاروس را نیز شامل می شود.


راهنمای تاریخ شناسایی ، ارتباط دیپلماتیک و کنسولی ایالات متحده ، بر اساس کشور ، از سال 1776: روسیه